اجاره ماشین با راننده

بی ام و 528

اجاره ماشین با راننده مجرب و حرفه ایی

اجاره ماشین با راننده مجرب و حرفه ای توسط موسسه اجاره خودرو رنت اتو با بیش از چندین سال تجربه در ارائه خدمات اجاره خودرو با راننده . با اجاره خودرو رنت اتو همراه باشید.

اجاره خودرو با راننده در تهران

موسسه اجاره خودرو رنت اتو

شما می توانید از خدمات ویژه اجاره خودرو با راننده موسسه اجاره ماشین رنت اتو استفاده کنید.
جهت این منظور بعد از انتخاب خودرو مورد نظر ؛ دکمه رزرو خودرو در هر یک از صفحات اجاره ماشین رنت اتو را فشار دهید.
به همین راحتی ؛ شما خودرو مورد نظرتان را رزرو و ماشین در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
سفرهای داخل شهری تشریفاتی با اجاره خودرو رنت اتو
 اجاره ماشین رنت اتو یکی از ارائه دهندگان سرویس های اجاره ماشین با راننده در تهران است که با ارائه خدمات ویژه در خصوص ترانسفر های داخل شهری ، با داشتن ناوگانی بروز و همیشه آماده، با هدف ارائه خدمات ویژه به کسانی که همیشه به دنبال سرویس های ویژه و VIP هستند و با ارائه بهترین رانندگان، رانندگانی کاملا دوره دیده و کارآزموده در خدمت شما هستند.
پرسنل رانندگان ما شامل رانندگانی مسلط به زبان های روز دنیا اعم از انگلیسی و … می باشند که کلیه کارهای تشریفاتی را در خصوص ارائه خدمات اجاره خودرو با راننده در دوره هایی که موسسه اجاره ماشین رنت اتو برگزار کرده گذرانده اند و با توجه به مدیریت قوی مجموعه، همیشه انتظار می رود تا این روند کاری به بهترین شکل برای مشتریان عزیز و گرامی انجام گیرد.

شرایط رزرو و اجاره خودرو با راننده

شما ابتدا از لیست خودرو های مجموعه اجاره خودرو رنت اتو یکی را برای اجاره انتخاب می کنید. برای مشاهده لیست خودروها کلیک کنید. 
پس از انتخاب خودرو مد نظرتان با ما تماس گرفته و ساعت و تاریخ رزرو را به همراه خودرویی که انتخاب کردید اعلام میدارید.
در این زمان بررسی خواهیم کرد آیا خودرو مد نظر شما برای اجاره در تاریخ و زمان اعلام شده موجود می باشد یا خیر، در اکثر مواقع ما سعی می کنیم بهترین انتخاب ها را برای سفرهای ویژه شما در نظر بگیریم و همیشه معیار ما برای انتخاب خودروی مناسب، سلیقه و رویکرد مشتریان عزیز است.
در این راستا پس از درخواست خودرو، بررسی هایی انجام می شود و در صورت آزاد بودن خودرو مورد نظر به مشتری اعلام می شود و رزرو ایشان ثبت می گردد. در ادامه برای ثبت قطعی رزرو هزینه کار از مشتری اخذ می گردد. پس برای رزرو خودرو با راننده با مجموعه اجاره ماشین رنت اتو تماس بگیرید.