خانه بلاگ اجاره خودرو اجاره ماشین لوکس

اجاره ماشین لوکس

اجاره ماشین لوکس

موسه اجاره خودرو و اجاره ماشین رنت اتو ، یکی از بزرگترین آژانس‌های اجاره اتومبیل در تهران بزرگ ‌می‌باشد که با چندین سال سابقه درخشان در زمینه اجاره ماشین لوکس به همشهری‌های تهرانی در حال فعالیت بوده و حضور پررنگی در این صنف داشته است.

موسسه کرایه اتومبیل رنت اتو علاوه بر اجاره اتومبیل لوکس مقالاتی در این زمینه و نکات راهنمایی و رانندگی برای شما در نظر گرفته و تهیه دیده است که مطالعه آن به شدت پیشنهاد شده و مفید می‌باشد.  با ما همراه باشید که در این مقاله به شرایط اجاره ماشین لوکس پرداخته و این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

اجاره خودرو از گذشته تا به امروز مرسوم بوده و برخی از افرادی که نسبت به اجاره اتومبیل اقدام می‌نمایند خود وسیله نقلیه داشته و بنا بر دلایلی مانند تعمیرات و یا بی کیفیت و عدم مدرن بودن اتومبیل شخصی خود دست به این اقدام می‌زنند.

اجاره اتومبیل به دو دسته تقسیم‌می‌شود :

اجاره اتومبیل به مدت کوتاه

و اجاره اتومبیل به صورت بلند مدت کوتاه ترین زمان اجاره خودرو سه روز و بیشترین زمان ممکن یک ماه می‌باشد که هر کدام با توجه به نوع انتخاب شما مدل ماشین و شرایط ویژه هزینه متغییری دارند.

 مسلما کرایه اتومبیل به صورت کوتاه مدت شرایط آسان‌تری نسبت به کرایه اتومبیل بلند مدت داشته و از این جهت می‌توانید آسودگی خاطر داشته باشید.

هنگام اجاره و یا کرایه اتومبیل حتما به بیمه ماشین مورد نیاز و نظر خود توجه داشته باشید .

تمامی اتومبیل‌های موجود در آژانس کرایه اتومبیل رنت اتو مجهز به بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه با کامل‌ترین سطح پوشش بیمه‌ای می‌باشند.

در ادامه این مقاله به مدارک لازم برای اجاره خودرو می‌پردازیم:

افراد و آژانس‌های کرایه‌ای رنت خودرو جهت اطمینان از سالم بودن اتومبیل خود بعد از اجاره از مشتریان ضمانت دریافت می‌کنند،‌که به صورت یک فقره چک به مبلغ خودرو، کارت شناسایی معتبر، گواهی نامه، ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه و یا سند ملکی به مالکیت ‌متقاضی.

از اینکه موسسه‌ی کرایه اتومبیل و اجاره ماشین رنت اتو را به عنوان آژانس اجاره ماشین لوکس مورد نیاز خود برگزیده اید بسیار خرسند بوده و این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می‌دهیم که با برترین و لوکس و مدرن ترین اتومبیل‌ها همراه خواهید بود.

جهت رزرو اتومبیل‌های لاکچری و کسب آگاهی از قیمت اجاره اتومبیل‌ها کافی است با موسسه کرایه اتومبیل و اجاره ماشین رنت اتو تماس حاصل فرموده و اطلاعاتی درباره قیمت و شرایط و ضوابط کرایه خودروی لاکچری به دست آورید . همواره برای خدمت گذاری و سرویس دهی به شما عزیزان آماده‌ایم.

ممکن است علاقه مند باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonرزرو خودرو