تهران اقدسیه / تهران نارمک
هر روز هفته 24 ساعته

اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران

یکی از اصلی‌ترین مسائل در تهران، حمل‌ونقل است. اگر از شهرهای دیگر به تهران آمده‌اید یا اینکه تازه از فرودگاه و خارج از کشور وارد تهران شده‌اید، قطعاً با مشکل استفاده از وسیله نقلیه روبرو هستید. شاید به فکر استفاده از تاکسی‌های اینترنتی یا عادی و حتی اتوبوس‌ها یا مترو باشید. اما هرکدام از این‌ها مزایا و معایب خودشان را دارند. بعضی از این روش‌ها وقت‌گیر هستید و بعضی دیگر هم هزینه‌های زیادی را از شما می‌گیرند. اما بهترین راه برای شما اجاره خودرو در تهران است. با اجاره خودرو در تهران می‌توانید به‌راحتی به هرجایی که دوست دارید با هر ماشینی که دوست دارید سفر کنید و به گشت‌وگذار بپردازید.

قیمت اجاره خودرو در تهران

قیمت اجاره ماشین کاملاً به نوع و مدل ماشین و همچنین ساعت و تعداد روزهای اجاره ماشین به‌صورت کامل بستگی دارد. مثلاً باید در نظر داشته باشید که قیمت اجاره یک ماشین خارجی با یک ماشین ایرانی متفاوت و حتی ممکن است در بعضی از شرایط قیمت اجاره ماشین‌ها یکسان باشد. البته هرچه مدت‌زمان اجاره شما بیشتر باشد، قیمت بیشتری نیز باید برای اجاره ماشین پرداخت کنید.

اجاره خودرو بدون راننده در تهران

شاید دوست داشته باشید با ماشین‌هایی مثل لامبورگینی یا پورشه یا مازراتی یا حتی بنز در خیابان‌های تهران به گشت‌وگذار و تفریح و دوردور بپردازید. یکی از اصلی‌ترین خدمات شرکت رنت اتو اجاره خودرو بدون راننده به شما عزیزان می‌باشد. البته برای اجاره خودرو با راننده باید حتماً گواهینامه راهنمایی و رانندگی داشته باشید و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید. البته تمامی ماشین‌های شرکت رنت اتو دارای بیمه بدنه و شخص ثالث می‌باشند و در صورت رخ دادن هر اتفاق و وارد شدن خسارت به ماشین نیازی نیست کل مبلغ خسارت را پرداخت کنید. بلکه فقط کافی است که مبلغ فرانشیز بیمه را بپردازید.

مدارک لازم اجاره خودرو در تهران

برای اجاره ماشین از شرکت رنت اتو نیاز به مدارک مختلفی است که ازجمله آن‌ها می‌توان به کارت شناسایی یا کارت ملی، گواهینامه راهنمایی و رانندگی با حداقل اعتبار 6 ماه، آدرس دقیق و تائید شده محل سکونت، چک یا سفته به مبلغ ماشین جهت ضمانت که در پایان مدت‌زمان اجاره بدون هیچ مشکلی به شما عودت داده می‌شود و امضای قرارداد اجاره خودرو. البته اگر نمی‌توانید چک یا سفته ارائه دهید، می‌توانید مبلغ کمی را به‌عنوان ودیعه برای اجاره ماشین نزد شرکت رنت اتو گرو بگذارید که در پایان مدت اجاره به شما برگشت داده می‌شود. مبلغ ودیعه ضمانت برای هر خودرو ممکن است متفاوت باشد.

اجاره خودرو در تهران 3 - اجاره خودرو در تهران

شرایط اجاره خودرو در تهران

برای اجاره ماشین نیازی به شرایط خاصی ندارید، فقط در زمان اجاره خودرو باید در نظر داشته باشید که فقط و فقط اجاره خودرو برای افراد بالای 20 سال مجاز است. همچنین شرکت رنت اتو از ارائه خدمات اجاره ماشین بدون راننده به افرادی که گواهینامه ندارند، معذور می‌باشد. البته افرادی که گواهینامه ندارند می‌توانند خودروهای موردنظر خود را در شهر محل سکونت با راننده اجاره کنند، البته قیمت اجاره خودرو با راننده بیشتر است و البته شما مسئول جای خواب و غذای راننده هستید. یا باید مبلغ جای خواب و غذای راننده را به او پرداخت کنید و یا اینکه خودتان از او پذیرایی کنید. البته باید در نظر داشته باشید که هزینه بنزین ماشین نیز بر عهده شماست.

اجاره ماشین عروس در تهران

شب عروسی یکی از بهترین شب‌هایی است که شما می‌توانید از آن خیلی لذت ببرید. اما یکی از مهم‌ترین قسمت‌های شب عروسی، ماشین عروس است. می‌توانید از تشریفات مجالس، ماشین عروس اجاره کنید، اما کیفیت و مدل‌های مختلف ماشین عروس‌های شرکت رنت اتو واقعاً با بقیه قابل‌مقایسه نیستند. شما می‌توانید هر ماشینی که در سایت وجود دارد را به‌عنوان ماشین عروس خود از ما اجاره کنید. این‌گونه می‌توانید ماشین عروس خود را بنز یا مازراتی انتخاب کنید، نه اینکه ماشین سمند یا پژو را برای شب عروسی اجاره کنید.

اجاره خودرو در تهران 1 - اجاره خودرو در تهران

اجاره ماشین‌های لوکس و خارجی در تهران

شاید فکر کنید که قیمت اجاره ماشین‌های لوکس و خارجی خیلی بیشتر از اجاره ماشین‌های ایرانی است، اما واقعاً این موضوع درست نیست. در بعضی مواقع قیمت اجاره ماشین‌های لوکس و خارجی با ماشین‌های ایرانی بربر است. در این شرایط به نظر من بهتر است که از ماشین‌های لوکس و خارجی استفاده کنید. فرض کنید واقعاً نشستن در ماشین مازراتی یا لامبورگینی با نشستن در بهترین ماشین ایرانی قابل‌مقایسه نیست. پس اگر دوست داشتید می‌توانید هر ماشینی خارجی و لوکسی که دوست دارید را از شرکت رنت اتو اجاره کنید.

چگونه در تهران خودرو اجاره کنیم؟

برای اجاره ماشین، فقط کافی است به سایت شرکت رنت اتو مراجعه کنید و در قسمت اجاره خودرو، ماشین و شهر موردنظر خود را انتخاب کنید و پس از پر کردن فرم داخل سایت، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و هماهنگی‌های لازم را با شما انجام می‌دهند. البته شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مختلف که در داخل سایت وجود دارد، مثل تلگرام، اینستاگرام، واتساپ، تماس تلفنی یا چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سؤالات و مشکلات خود را بیان کنید.