تهران اقدسیه / تهران نارمک
هر روز هفته 24 ساعته

اجاره ماشین در کیش

اجاره ماشین بدون راننده در ایران , دبی و ترکیه

اجاره ماشین در کیش

شاید شما هم قصد مسافرت به کیش را داشته باشید و یا اینکه از کشورهای خارجی به ایران آمده‌اید و می‌خواهید با ماشین شخصی خود در جزیره بزرگ کیش تفریح کنید؛ اما نمی‌توانید ماشین شخصی خود را به این جزیره ببرید، چون هزینه زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. در این صورت بهترین راه‌حل برای شما اجاره ماشین در کیش می‌باشد. شما می‌توانید با قیمتی ناچیز بهترین ماشین‌های لوکس خارجی را در کیش به مدت‌زمان‌های مختلف اجاره کنید و البته خودتان هم راننده آن باشید و یا اینکه ماشین با راننده اجاره کنید. در ادامه مدارک و شرایط لازم و نحوه اجاره ماشین در کیش به‌صورت کامل صحبت می‌کنیم.

شرایط رنت و اجاره خودرو در کیش

کلیه‌ تعرفه و قیمت‌های ارائه شده در آژانس اجاره‌ ماشین لوکس رنت اتو متناسب و استاندارد می‌باشند و اگر انتخاب شما رنت اتو هست هیچ جای نگرانی در این زمینه نخواهید داشت‌. رنت اتو برای مشتریان ثابت و همیشگی خود نیز تخفیفات ویژه‌ایی داشته و به جرئت می‌توان گفت ارزان‌ترین و البته با کیفیت ترین خدمات را در زمینه‌ اجاره‌ ماشین به همشهریان تهرانی و شهرستانی خود ارائه می‌دهد ولی چرا قیمت اجاره خودرو در موسسات کرایه ماشین  با هم فرق میکند ؟مهمترین درلیل تفاوت قیمت اجاره ماشین مدل سال خودرو خارجی است دلیل دوم میزان کارکرد کیلومتر ماشین بصورت کلی قیمت اجاره خودرو با قیمت روز خودرو مرتبط است یعنی خودرویی که تصادف کرده ارزان تر و بهمان نسبت اجاره اوون کمتر ولی باید در نظر داشته باشید اگر قصد اجاره ماشین ماهانه دارید بدنبال اجاره خودرو سلامت  باشید .

اجاره ماشین در کیش 3 - اجاره ماشین در کیش

اجاره خودرو ایرانی در کیش

اگر دوست داشته باشید می‌توانید ماشین‌های ایرانی را نیز در جزیره کیش اجاره کنید. اجاره ماشین ایرانی در کیش برای افرادی که با ماشین‌های خارجی آشنایی کاملی را ندارد می‌تواند راحت و ساده باشد؛ اما باید در نظر داشته باشید که مبلغ اجاره ماشین‌های ایرانی تا حدودی به مبلغ اجاره ماشین‌های خارجی و لوکس نزدیک است و تفاوت قیمتی کمی بین آن‌ها وجود دارد. پس اگر با ماشین‌های خارجی یا لوکس شاسی‌بلند آشنایی دارید، پیشنهاد می‌کنم که به فکر اجاره ماشین‌های خارجی در جزیره کیش باشید.

قوانین رانندگی در کیش جهت اجاره ماشین

بعد از اجاره ماشین در کیش حتماً باید به قوانینی که در این منطقه وجود دارد به‌صورت کامل آشنایی داشته باشید تا مشکلی برای شما در آینده به وجود نیاید.

  • شما حتماً باید در زمان رانندگی کمربند خود را ببندید
  • شما حق بوق زدن در هیچ معبری را ندارید
  • در جزیره کیش شما حق ایجاد هیچ نوع آلودگی صوتی را ندارید
  • شدیداً از دور ریختن آشغال و زباله از داخل ماشین به بیرون خودداری کنید
  • در نظر داشته باشید که مبلغ جریمه‌های راهنمایی و رانندگی در جزیره کیش دو برابر دیگر شهرها است
  • حتماً باید به تابلوهایی که سرعت را مشخص می‌کنند توجه کنید، در غیر این صورت جریمه می‌شود
  • به دلیل اینکه دوربین کنترل سرعت در تمامی مناطق کیش نصب‌شده است، بهتر است که به سرعت ماشین خود توجه داشته باشید

اجاره ماشین در کیش بدون چک

درصورتی‌که قصد اجاره ماشین در کیش را دارید اما نمی‌توانید برای اجاره آن نمی‌توانید چک بدهید، نیازی نیست نگران باشید. شما می‌توانید حتی بدون چک هم ماشین لوکس یا خارجی خود را در کیش اجاره کنید. فقط کافی است که مبلغی را جهت ودیعه در اختیار شرکت قرار دهید و ماشین خود را اجاره کنید. این مبلغ جدایی از مبلغ اجاره خودرو است و در زمان پایان مدت اجاره به شما عودت داده می‌شود.

اجاره ماشین در کیش 1 - اجاره ماشین در کیش

اجاره مازراتی در کیش

قطعاً یکی از لوکس‌ترین ماشین‌هایی که دوست دارید تجربه رانندگی با آن را داشته باشید، ماشین مازراتی است. خبر خوش این است که شرکت رنت اتو اجاره ماشین مازراتی در کیش را نیز برای شما فراهم کرده است و شما می‌توانید این ماشین را با شرایط دیگر ماشین اجاره‌ای، اجاره کنید و لذت رانندگی با این ماشین در کیش را تجربه کنید.

اجاره خودرو در کیش بدون راننده یا با راننده

شما می‌توانید ماشین خود را هم با راننده و هم بدون راننده اجاره کنید؛ اما مبلغ اجاره ماشین با راننده در کیش، کمی بیش از مبلغ اجاره ماشین بدون راننده می‌باشد. اگر گواهینامه رانندگی دارید یا با خانواده خود سفر می‌کنید و کسی است که می‌تواند رانندگی کند و گواهینامه دارد، می‌توانید با استفاده از مدارک او نسبت به اجاره ماشین اقدام کنید. در غیر این صورت بازهم می‌توانید با پرداخت مقداری مبلغ بیشتر ماشین با راننده خود را از شرکت رنت اتو اجاره کنید.

حداقل مدت‌زمان اجاره خودرو در کیش

مدت‌زمان اجاره خودرو در کیش فقط به‌صورت روزانه امکان‌پذیر است اما می‌توانید به‌صورت هفتگی یا ماهانه نیز، ماشین خود را از شرکت رنت اتو اجاره کنید. در زمان قرارداد شما باید مدت‌زمان اجاره را تعیین کنید و مبلغ اجاره را نیز یا در اول قرارداد و یا در آخر مدت‌زمان اجاره پرداخت کنید.

شرکت رنت اتو بزرگ‌ترین مرجع اجاره ماشین در ایران است و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن با قیمتی باورنکردنی ماشین خود را در مناطق مختلف اجاره کنید. همچنین این شرکت دارای مجوز رسمی است و به همین دلیل قرارداد رسمی اجاره ماشین با شما بسته می‌شود. برای اجاره ماشین خود می‌توانید از سایت رنت اتو خیلی راحت و سریع انتخاب کنید و از بین ماشین‌های ما و مناطق ما هرکدام را که دوست دارید انتخاب کنی. اگر هم سؤالی داشتید می‌توانید با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن‌های درج‌شده و واتساپ در ارتباط باشید.