تهران اقدسیه / تهران نارمک
هر روز هفته 24 ساعته

اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو با راننده

یکی از بهترین خدماتی که شرکت رنت اتو می‌تواند به مشتریان ارائه دهد، اجاره خودرو با راننده است، شما با اجاره ماشین با راننده دیگر نگران ترافیک، رانندگی‌های طاقت‌فرسا و طولانی‌مدت، سروکله زدن با دیگر رانندگان نیستید. می‌توانید به‌راحتی در داخل ماشین موردعلاقه‌ای که اجاره کردید بنشینید و خیلی راحت به تفریح و گشت‌وگذار با راننده شخصی و ماشین اجاره‌ای خود بپردازید. قطعاً اجاره ماشین با راننده می‌تواند برای شما جالب و پرکاربرد باشد، مخصوصاً که برای کار به شهری دیگر در داخل ایران رفته باشید. شما می‌توانید هر زمان که خواستید برای ثبت درخواست رزرو اجاره ماشین با راننده در داخل سایت ما اقدام کنید. کارشناسان ما در تمامی مراحل شما را همیاری می‌کنند و تا آخرین مرحله، تمامی هماهنگی‌های لازم را برای تحول خودرو با راننده به شما انجام می‌دهند.

قیمت اجاره خودرو با راننده

قیمت رنت ماشین با راننده کمی متفاوت‌تر از قیمت اجاره ماشین بدون راننده است. البته بازم این قیمت به نوع ماشین و مدت‌زمان اجاره شما بستگی کامل را دارد؛ اما می‌توانید مطمئن باشید که تمامی قیمت‌های ماشین‌های اجاره‌ای ما به‌صورت کاملاً تضمینی از دیگران پایین‌تر و البته مناسب‌تر هستند. ما در شرکت رنت اتو سعی داریم که با مبلغی مناسب، بهترین کیفیت خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهید. همچنین پشتیبانی شرکت رنت اتو واقعاً مثال‌زدنی است، چراکه ما 24 ساعت شبانه‌روز حاضر به پشتیبانی و خدمت‌رسانی به شما هستیم. هر زمان که سؤالی درباره رنت ماشین داشتید می‌توانید از راه‌های ارتباطی مختلف با کارشناسان ما در هر ساعتی تماس بگیرید.

شرایط اجاره خودرو با راننده

برای اجاره ماشین با راننده به شرایط خاصی نیاز ندارید. فقط باید یک سری مدارک مشخص به شرکت رنت اتو تحویل دهید و همچنین مبلغ ودیعه یا چک یا سفته ضمانت را برای ماشین در شرکت رنت اتو گرو بگذارید که در آخر مدت‌زمان اجاره نیز به شما عودت داده می‌شود. البته یکی از اصلی‌ترین شرایط اجاره ماشین با راننده این است که شما مسئول جای خواب و غذا راننده هستید. یا می‌توانید او را در محل استقرار خود مهمان کنید یا اینکه برای او در هتل‌ها و مسافرخانه‌ها اتاق رزرو کنید و هزینه غذای او را پرداخت کنید. این شرایط جزء اصلی اجاره ماشین با راننده می‌باشد که برای تمامی ماشین‌ها صدق می‌کند. همچنین تمامی ماشین‌های رنت اتو دارای بیمه بدنه و شخص ثالث می‌باشند، پس نگران هیچ‌چیزی نباشید.

مدارک لازم اجاره خودرو با راننده

مدارکی که باید برای اجاره ماشین با راننده به ما ارائه دهید عبارت‌اند از: کارت شناسایی یا مدرک شناسایی، گذرنامه یا پاسپورت تائید شده برای کسانی که از خارج از کشور به داخل ایران سفرکرده‌اند، مبلغ ودیعه جهت اجاره ماشین که نسبت به هر ماشین متفاوت است و در پایان مدت‌زمان اجاره به شما عودت داده خواهد شد، چک یا سفته به مبلغ ماشین که در این صورت نیاز به پرداخت ودیعه نیستید و مثل مبلغ ودیعه چک یا سفته ضمانت نیز به شما بازگردانده می‌شود و آدرس دقیق و تائید شده محل سکونت.

اجاره خودرو با رانندگان حرفه‌ای و مجرب

تمامی رانندگان و سفیرهایی که ما برای شما همراه با ماشین اجاره‌ای می‌فرستیم، همه دارای گواهینامه پایه‌یک و همچنین مجرب و کادر حرفه‌ای هستند. تمامی رانندگان ما به‌جز تعلیم در راهنمایی و رانندگی به‌صورت حرفه‌ای و آکادمیک نزد شرکت رنت اتو تعلیم‌دیده‌اند. ما به آن‌ها به‌صورت کامل آموزش دادیم که چطور با مسافرهای ما و مشتریان رفتار کنند، چطور با رانندگی حرفه‌ای باعث آسوده‌خاطر بودن شما شوند و چطور مثل یک دوست همراه و همیار شما باشند. پس در این موضوع هیچ شکی نداشته باشید و می‌توانید رانندگان ما را مثل محافظ شخصی و یا راننده شخصی در نظر بگیرید و امنیت کامل را در کنار آن‌ها تجربه کنید.

اجاره خودرو ایرانی و خارجی لوکس با راننده

یکی دیگر از جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید، اجاره ماشین‌های لوکس و خارجی یا حتی ایرانی همراه با راننده است. این کار برای به‌اصطلاح پز دادن و کلاس گذاشتن خیلی عالی است؛ اما جدایی از این موارد این موضوع می‌تواند برای شما جالب باشد. اگر برای سفر کاری به شهر دیگری رفته‌اید و در شرف بستن قراردادی با قیمت بالایی هستید، قطعاً ماشین اجاره‌ای لوکس همراه با راننده می‌توانید باعث موفقیت چند برابری شما در بستن قرارداد شد. خیلی از مشتریان ما مدیرعامل‌ها و کارمندان مخصوص شرکت‌های خصوصی و دولتی هستند که ماشین‌های لوکس و خارجی را همراه با راننده برای جلسات کاری در شهرهای مختلف از ما اجاره می‌کنند. پس پیشنهاد می‌کنم اگر شما هم این قصد را دارید یک بار این کار را انجام دهید.

اجاره ماشین عروس با راننده

شاید بخواهید در شب مراسم عروسی، همه را غافلگیر کنید. یکی از کارهای که می‌توانید انجام دهید، اجاره ماشین‌های لوکس همراه با راننده در شب عروسی است. اگر بخواهید ماشین عروس ایرانی و بدون راننده اجاره کنید، قطعاً در چشم فک و فامیل کمی می‌آورید؛ اما با این کار می‌توانید کاری کنید همه انگشت‌به‌دهان محو تماشای شما شوند. همچنین با این کار می‌توانید عروس خود را خیلی خوشحال کنید و هم برای خودتان و هم برای عروستان یک‌شب به یاد ماندی و فراموش‌نشدنی بسازید.

اجاره ماشین با راننده در فرودگاه‌ها

همچنین اگر در بین شهرها با هواپیما سفر می‌کنید، یا اینکه از خارج از کشور تازه‌وارد فرودگاه شهرهای ایران شده‌اید، می‌تواند درخواست اجاره ماشین با راننده خود در فرودگاه را ثبت کنید. شرکت رنت اتو در تمامی فرودگاه‌های شهرهای مختلف ایران آماده خدمت‌رسانی به شما است. شما در هرزمانی می‌توانید ماشین خود را در هر فرودگاهی چه با راننده و چه بدون راننده اجاره کنید.