تهران اقدسیه / تهران نارمک
هر روز هفته 24 ساعته

اجاره خودرو ارزان

اجاره ماشین بدون راننده در ایران , دبی و ترکیه

اجاره خودرو ارزان

از مهم‌ترین چالش‌ها پیش روی شما هنگام اجاره خودرو، هزینه اجاره خودرویی است که قصد اجاره آن را دارید می‌باشد. هزینه اجاره خودرو، وابسته به معیارها و فاکتورهایی مانند مدل خودرو و تعداد روزهایی که قصد دارید خودرو را اجاره کنید در تعیین قیمت اجاره بسیار مؤثر است. توجه کنید که هنگام عقد قرارداد از صحت و سلامت ماشین مطمئن شوید، تا مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار نگیرید.

رنت اتو بزرگترین شرکت اجاره خودرو و اجاره خودرو در تهران می باشد.

چگونه خودرو اجاره کنیم؟

هنگام اجاره خودرو، نکاتی وجود دارد و برای پیشپگیری از بروز مشکلات باید رعایت شوند. در نظر داشته باشید زمان عقد قرارداد، حتماً با شرکت حقوقی قرارداد ببندید و هرگز با اشخاص حقیقی قردادی را امضا نکنید. زیرا شرکت حقوقی معتبرتر و قابل پیگیری است. و قبل از عقد قرارداد از سلامت و تمیزی ماشین اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت ممکن است سرتان کلاه برود. و برای کنترل قیمت زمان مشخص و موردنیاز خود را در نظر بگیرید، تا از هزینه‌ اجاره خودرو کاسته شود.

اجاره خودرو ارزان با راننده

در رنت اتو ما شرایطی را برای شما فراهم کرده‌ایم تا روند اجاره خودرو را سریع‌تر انجام دهید. شما می‌توانید ماشین موردنظرتان را با راننده و بدون راننده اجاره کنید. درصورتی‌که قصد دارید خودرو را با راننده اجاره کنید، برای اجاره کردن ماشین‌های موجود، شما به مدرک خاصی نیاز ندارید، و تنها با در دست داشتن یک کارت شناسایی و پرداخت مبلغ بیعانه خودرو نیاز دارید.

اجاره خودرو ارزان بدون راننده

همان‌طور که گفته شد برای اجاره خودرو با راننده نیازی به ارائه مدرک خاصی ندارید زیرا راننده شرکت به‌عنوان نماینده حضور دارد. درصورتی‌که بخواهید خودرو اجاره‌ای شما، بدون راننده باشد، می‌بایست مدارکی را ارائه کنید. مدارک موردنیاز برای اجاره خودرو عبارت‌اند از: شرایط سنی حداقل 20 سال، گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار 5 ماه، ارائه یک مدرک معتبر برای احراز محل شغل یا محل سکونت فعلی و همچنین شخص اجاره‌کننده باید یک کپی از کارت شناسایی معتبر ارائه دهد. و در آخر شخصی که قصد دارد خودرو را اجاره کند یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو باید قرار دهد این چک یا سفته پس از پایان قرارداد و بازگشت خودرو به مشتری بازگردانده می‌شود. سپس مبلغ کل کرایه در زمان تحویل خودرو از مشتری دریافت می‌شود. می‌بینید! شرایط در رنت اتو بسیار ساده است. با یک گواهینامه و کرایه ماشین همراه یک چک یا سفته کار تمام است.

اجاره خودرو ارزان در تهران

اگر در تهران زندگی می‌کنید یا قصد سفر به تهران را دارید، شاید نیاز به یک ماشین به‌صورت موقت داشته باشید. رنت اتو اینجاست می‌تواند به‌سادگی مشکل شمارا رفع کند. هزینه اجاره خودرو در سایت ما بسیار مقرون‌به‌صرفه است و شما می‌توانید با توجه به مدل ماشین و نوع ماشین مدنظرتان را در رنت اتو با بهترین قیمت پیدا کنید.

اجاره خودرو ارزان در کیش

این روزها بیشتر مردم برای سفر به جزیره زیبای کیش، سفر با هواپیما را به سفر با وسایل نقلیه زمینی ترجیح می‌دهند. و برای گشت‌وگذار در این جزیره تفریحی زیبا، شما نیاز به ماشین را بسیار لمس خواهید کرد. اما نگرا نباشید رنت اتو اینجاست و به شما کمک خواهد کرد! برای اجاره ماشین در جزیره کیش کافی است با کارشناسان ما در تماس باشید.

اجاره خودرو در قشم

اگر قصد مسافرت به جزیره قشم را دارید و دوست دارید تمام این جزیره زیبا را بگردید. پس حتماً میدانید قشم یک جزیره کوچکی است، و به مکان‌های تفریحی و گردشگری که دارد معروف است. شما برای رفتن به این مراکز تفریحی و گردشی، نیازمند خودرو خواهید بود. با اجاره خودرو می‌توانید در هزینه‌‌های حمل‌ونقلتان بسیار صرفه‌جویی کنید.

اجاره خودرو ارزان در استانبول و دبی

درصورتی‌که در استانبول و یا دبی هستید و نیاز به اجاره ماشین دارید، می‌توانید با ارائه مدارک موردنیاز، ماشین دلخواه خود را اجاره کنید. مدارکی که برای کرایه خودرو در استانبول یا ترکیه نیاز دارید شامل: کپی گواهینامه بین الملی و کارت شناسایی معتبر، مدارک محل سکونت و اشتغال فرد اجاره‌کننده، همچنین شما باید اصل پاسپورت خود را ارائه کنید و در آخر پرداخت ضمانت خودرو که بسته به نوع خودرو متغیر است.

قیمت اجاره خودرو ارزان

همان‌طور که گفته شد قیمت اجاره خودرو بسیار متفاوت است. و بسته به فاکتور و معیارهایی تغییر می‌کند. معیارهایی مانند: نوع ماشین، مدل ماشین و مدت‌زمانی که قصد دارید ماشین را کرایه کنید، در تعیین قیمت ماشین موردنظر شما مؤثر است. اما در کل شروع قیمت‌های اجاره ماشین حدوداً از 700 هزار تومان است و معمولاً ماشین‌ها زیر سه روز اجاره داده نمی‌شوند.